Skip navigation

Czech and Slovak

1 Post authored by: CHAD CONSTANT

Moderní konferenční místnosti mají především usnadňovat spolupráci. Pro autory prezentací je klíčová schopnost plynule a bezpečně sdílet obsah se svými spolupracovníky, klienty a partnery odkudkoli. Intel Unite významně zvyšuje efektivitu jednání, neboť pracovníkům umožňuje bezdrátově sdílet obsah a vstupovat do interakce s ostatními nezávisle na tom, zda jsou zrovna v kanceláři nebo pracují ze vzdáleného místa.

 

Řešení Intel Unite je od června 2015 instalováno ve firmách po celém světě. Dnes bychom chtěli představit jeho nové funkce, včetně možnosti streamování videa i audia, nového zabezpečeného pluginu pro přístup hostů a nativní mobilní aplikaci pro prohlížení na tabletu Apple iPad. Tyto nové funkce jsou reakcí na požadavky našich koncových uživatelů, kteří volali po dalším zvýšení uživatelského komfortu nabízeného řešením Intel Unite. Zákazníci, kteří si Intel Unite pořídili, již teď registrují urychlení začátků jednání o plných 70 procent.

Výstřižekfin.JPG

Přehrávání videa s podporou audia

Spolupráce je nyní snazší díky zobrazování video obsahu s doprovodným audiem na Intel Unite. Tato funkce je dostupná pro účastníky jednání, kteří jsou přítomni v místnosti a nyní umožňuje jednoduché sdílení video a audio souborů.

 

Zabezpečený plugin pro přístup hostů

Zdokonalili jsme i plugin pro přístup hostů, a to tím, že jsme zvýšili jeho zabezpečení. Plugin byl především podroben důkladnému bezpečnostnímu testování a následně byla zvýšena jeho kvalita tak, aby bylo zajištěno, že bude splňovat nejpřísnější nároky a testy důležité pro IT. Jsme rádi, že tento plugin můžeme zavést do konferenčních místností vybavených řešením Unite, kde může docházet k situacím, že host potřebuje něco bezdrátově prezentovat, aniž by měl přístup k firemní síti. Hardwarově posílené zabezpečení postavené na technologii Intel vPro zajišťuje šifrování všech dat přes 256bitové SSL.

 

Aplikace pro mobilní klienty

Mobilní pracovníci používají řadu různých zařízení, která mohou z online spolupráce občas udělat oříšek. Intel pracuje na neustálém rozšiřování zařízení, která se mohou připojovat k řešení Intel Unite. Řešení je aktuálně k dispozici pro platformy Microsoft Windows (7, 8.1, 10) a Apple Max OS X, dále je k dispozici pro Apple iPad a lze si je stáhnout z Apple App storu. Tato aplikace umožní uživatelům iPadu se připojit k Intel Unite a prohlížet si prezentovaný a anotovaný obsah.

 

Intel rozšiřuje dostupnost a distribuci řešení Unite prostřednictvím spolupráce s řadou výrobců a partnerů včetně firem jako ASUS, Acer, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Zoom a Logitech.

 

Jeden z našich partnerů v poskytování služeb, Wade Kilgore, viceprezident technického provozu v Axxys Technologies, hodnotí Intel Unite takto: „Řešení jsme instalovali u jednoho z našich zákazníků, společnosti Texoma Health Foundation, protože mají řadu schůzek s týmy a jednotlivci z jiných firem, kdy se často krčí nad konferenčním stolem a dohadují o detailech. Unite se jim podařilo zprovoznit skutečně s minimální podporou a hned začali používat dostupné funkce. Předtím přitom investovali desítky tisíc dolarů do jiných produktů, které nefungovaly a které nebyly tím, co oni potřebovali – vlastně se pokoušeli do čtvercové zásuvky zasunout kulatou zástrčku. Teprve Intel Unite byl tou zástrčkou čtvercovou, která do zásuvky hned zapadla a bezvadně fungovala.“

 

Dalším příkladem je firma Ozkar Services – i ta úspěšně řešila klientovy problémy prostřednictvím Intel Unite. Její majitel Oscar Martinez nedávno prohlásil, že „Intel Unite dokáže naprosto ohromit. Nikdy předtím nebylo k dispozici řešení, které by šlo nainstalovat takto snadno.“

 

Je hezké slyšet, jak snadno se Intel Unite používá, jak dokáže lidi spojit ke spolupráci v reálném čase a jak umožňuje sdílení dat z jakéhokoli místa. Očekáváme, že s novými funkcemi, které byly představeny dnes, bude uživatelský komfort ještě vyšší. Více informací a novinky ohledně Intel Unite získáte zde.