V následujícím příběhu uvidíte, že vyspělý ERP systém není výsadou velkých a bohatých firem. Nejlepší a dostupný systém, který flexibilně roste s byznysem, je ten, který si necháte provozovat v cloudu. Hlavní roli zde hraje řešení pro společnost E-commerce Holding, na kterém se podílely SAP, Sabris, Cloud4com & Intel.

 

„V projektu E-commerce Holding jsme si společně ověřili možnost poskytování škálovatelného řešení SAP HANA s garancemi vysoké dostupnosti, bezpečnosti a vysokou mírou flexibility. To vše díky technologiím společnosti Intel, které jsou základním stavebním kamenem naší infrastruktury,“ říká obchodní ředitel společnosti Cloud4com Jaroslav Hulej. Podle něj navíc procesory Intel Xeon umožňují optimalizaci pro aplikaci SAP HANA, což zvyšuje efektivitu celé platformy.

 

Když firma s velkým potenciálem potřebuje robustní systém, musí řešit velikost investice, dostatečnou kapacitu hardwaru a bezpečnost a zajištění provozu. Nebo využije uvedenou službu, soustředí se na byznys a profituje ze standardního řešení SAP S/4HANA v cloudu. Když potom firma roste a potřebuje víc, služba umí vyrůstat s ním, případně poskytnout nadstandardní řešení podle konkrétních podmínek.